Gönüllü Üyemiz Olup  AYDA 1 TL Ödeyerek, Yaptığımız Bağışlara Ortak olmak için;
Boşluk bırakmadan  1TL Yazıp 8071 ’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Veya
SIKÇA SORULAN SORULAR

Neden gönüllü üye olmalıyım? ?

Derneğimizi; gönüllü üyelerimizin içine Aylık 1 TL atacağı ve hatta atılan 1 TL miktarını online olarak da görebilecekleri şeffaf bir kumbara olarak tanımlıyoruz. Gönüllü üyelik sistemimiz havuz sistemine dayandığı için, içine attığınız Aylık 1TL ile yaptığımız bütün hayır işlerine ortak olmuş olacaksınız. Çok cüzi bir miktar ödeyerek birçok sosyal yardım kampanyasına aynı anda katkı sağlamış olacaksınız.

Nasıl gönüllü üye olabilirim? ?

Ana sayfamızdaki, "Gönüllü Üyelik" sekmesinin içindeki "Gönüllü Üyelik Başvuru Formu" nu doldurarak gönüllü üyemiz olabilirsiniz.

Gönüllü üye aidatına nasıl katılabilirim? ?

Ana sayfamızdaki "Online Gönüllü Üyelik Kaydı" bölümüne tıklayarak veya cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne, boşluk bırakmadan 1TL yazıp 8071' e göndererek ve gelen onay mesajına EVET yazıp cevaplayarak katılabilirsiniz.

Gönüllü üyelik aidatından nasıl çıkabilirim? ?

Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne: iptal 1TL yazıp 8071'e mesaj göndererek çıkabilirsiniz.

Gönüllü üyelik aidatı ne kadardır? Alt veya üst limiti var mıdır? ?

Gönüllü üyelik aidatı AYLIK 1 TL' dir. Sabit ücrettir. Ve hep öyle kalacaktır.

Bir Tek Lira Derneği'nin amaçları nelerdir? ?

-Sivil toplum faaliyetlerinin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak -İnsani yardım, sağlık yardımı ve eğitim yardımı konuları başta olmak üzere, yardım çalışmaları yapan tüzel kişilere destek vermek. -Topluma sosyal yardım bilinci aşılamak. -Gerekli birlik ve beraberlik sağlandığında sadece Bir Tek Lira ile bile neler yapılabileceğini bütün dünya ya göstermektir.

Bir Tek Lira Derneği' nin gönüllü üye aidatı sistemine yapmış olduğum bir ödemeyi geri alabilir miyim? ?

Hayır, yapılan ödemeyi iptal edemez veya geri alamazsınız ancak gönüllü üyelik aidatı aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.